Představíme vám v něm naše nové strategické kanceláře v Praze a Olomouci. Rozhovor s historikem a kandidátem na rektora Univerzity Karlovy prof. Michalem Stehlíkem se věnuje nejen stavu českého vysokého školství, ale také hodnotám ve společnosti a důležitosti kritické diskuze. Nechybí ani naše pravidelné rubriky a představíme vám našeho kolegu Romana Janouška.
Představíme vám naše nové strategické kanceláře v Praze a Olomouci. Rozhovor s historikem a kandidátem na rektora UK prof. Michalem Stehlíkem se věnuje nejen stavu českého vysokého školství, ale také hodnotám ve společnosti a důležitosti kritické diskuze. Nechybí ani naše pravidelné rubriky.
Nechte si nezávazně poradit, rádi vám pomůžeme. Napište nám a my se vám v nejbližší době ozveme.
Od založení skupiny Golden Gate je pro nás důležité být tu pro vás osobně. Proto jsme vybudovali silnou síť poboček po celé České republice, kde nás můžete navštívit a prodiskutovat či sjednat naše produkty. Některé naše kanceláře fungují zároveň jako prostor pro bezpečné vyzvednutí kovů a jejich budoucí výkup. Přijďte se k nám přesvědčit, že vlastnit drahé kovy, investiční fondy a bitcoin může opravdu každý.
Pro ochranu vašich úspor si zvolte důvěryhodného partnera s historií. Uvedené údaje jsou za celou skupinu Golden Gate.
korun jste
s námi již
investovali
spokojených klientů
chráníme vaše úspory
poboček po celé ČR a SR